Koç Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2023

Koç Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde statünüz, kariyeriniz, yaşam hedefiniz, toplumsal imajınız olacak. Düşündüğünüz ve ürettiğiniz projelerinizden kazanç sağlayabilirsiniz. Maddi olanaklarınız artacak. Paraya bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Kazancınızı tahmin etmediğiniz şeylere harcayabilirsiniz. Otorite figürleri ile iletişiminiz artabilir, kendinize güvenin. Sorumluluklarınızı yerine getirirseniz kariyer alanında söz sahibi olabilirsiniz. Başarınızı artırmak için sabırla ve özveri ile çalışmaya hazırsınız. Emin adımlarla hedefinize ulaşmak için planlı ve programlı çalışacaksınız. İşinizle ilgili fikirlerinizi netleştirmeden harekete geçmeyin. Yurt dışı planlarınız varsa konu ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Yurtdışında çalışmayı düşünebilirsiniz. Planlarınızı hayata geçirmek için adım atmanız gereken bir süreç olacak. Her şeyin ayağınıza gelmesini bekleyemezsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.