Koç Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

Koç Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

 

Sevgili Yükselen Koçlar ve Koçlar;

Dolunayın etkisi ile haftaya başlayacaksınız. Aile, toprak ve yuva konularınız oldukça gündemde, aileniz ve hobileriniz arasında kalabilirsiniz ya da hobilerinizi kariyer fırsatına çevirmek isterken maddi anlamda ailenizin desteğini isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek alabilir, uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca artık maddi anlamda gündemler olacaktır. Gelirlerinizde daha sağlam adımlar atacağınız bir sürece giriyorsunuz. Perşembe günü kariyerinizle alakalı değişim ve dönüşümler gündeme gelebilir. Ertesi günden itibaren bir ay boyunca odak noktanız biraz daha arkadaş ilişkileriniz olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.