Koç Burcu (17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

15 Ekim 2022

Koç Burcu (17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta yapacağınız işlerde kardeşlerinizden destek alabileceğiniz ve birlikte ortaklık geliştirip keyif alabilirsiniz. Ortaklaşa yapacağınız işlerde desteklenirken kendinizi de ihmal etmeyin annem…  Hafta ortalarına doğru girişimlerinizi bir sisteme oturtmaya çalışırken bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Ekip ruhu ile ortaklarınızla bu etkiyi kolaylıkla ortadan kaldırabildiğinizi görebileceksiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi algılama ve strateji geliştirme konusunda krizleri fırsata çevirebilir, ortaklıklardan kazanç sağlayabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.