Koç Burcu (16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

15 Mayıs 2022

Koç Burcu (16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Koç

Haftanın ilk günü civarında borçlarınız ve miras konuları ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Çarşamba günü şifalanmak için harekete geçebilirsiniz. Terapiye veya tedaviye başlayabilirsiniz. Perşembe patronlarınızın gözünde değeriniz artabilir. Terfi veya zam gündeminiz olabilir. Cuma günü ise yakın çevrenizden önemli haberler alabilir, bu haberler ile sevinebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız yakın çevreniz, kardeşleriniz veya kuzenlerinize kayabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.