Koç Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2023

Koç Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini kariyeriniz, yaşamdan beklentileriniz, sosyal statünüz, geleceğe yönelik projeleriniz, arkadaşlarınız oluşturacak. Hafta başında hedeflerinizi gerçekleştirmede zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Bu etki hafta sonu itibari son bulacak. Projelerinizi hızlandırabilirsiniz, daha iyi sunumlar yapabilirsiniz. Hayat amacınızı gerçekleştirmek isterken gücünüzü dengeli kullanmak size avantaj sağlayacaktır. Çocuklarınızla ve özel ilişkilerinizde baskıcı olmamaya çalışın. Samimiyetinizi elden bırakmayın. Sosyal gruplar içerisinde otoritenizi göstereceksiniz. Kendinizi ortaya çıkarmak adına organizasyonlara katılacaksınız. Kendi fikirleriniz doğrultusunda oluşturduğunuz yeni kaynaklar ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.