Koç Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ekim 2023

Koç Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklaşa işleriniz, ikili ilişkileriniz ile ilgili konularınız haftanın gündemini oluşturacak. Partnerinizle iletişiminizde uyumlu davranma kendi fikirlerinizi arka plana atma söz konusu olabilir. Ortaklarınızla iş yaparken konuşulması gereken konuları atlamayın. Otorite figürleri ile anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ebeveynlerinizin ilişkinize müdahalesi canınızı sıkacaktır. Ortaklı işlerinizi yeniden yapılandırmanız gerekecek. Disiplini ve dengeyi sağlamak size kalacak. İşinizdeki özveriniz ve temkinli yaklaşımlarınız maddi anlamda getiri sağlayacak. Kaynaklarınızı verimli kullanacağınız bir süreç yaşayacaksınız. Ortaklarınız ya da eşinizin finansal durumu hakkında bilgi edinmek isteyeceksiniz. Yakınlarınızdan kaynaklı kazançlarınız olabilir. Düşünce ve duygularınızı tahlil edeceksiniz. İç dünyanızda değişim yaşamak ve duygularınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.