Koç Burcu 15 – 21 Nisan 2019

15 Nisan 2019

Koç Burcu 15 – 21 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar,

19 Nisan tarihindeki dolunay sizin eş, ortaklı işler, davalar, açık düşmanlar alanınızda gerçekleşecek. Artık bu süreçte yaptığınız işlerin emeğini alacaksınız ve bırakmanız gerekenleri bırakabileceksiniz.

Uzun zamandır kendi içinizde yaşıyordunuz ve artık bu hafta sizin haftanız. Hem iletişim hem ilişkiler konusunda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Özellikle de yara aldığınız konularda kendinizi iyi ifade edebilecek, dertlerinize derman bulabileceksiniz. Kendinizi daha çekici hissedebileceksiniz ve karşı taraf da sizin güzelliğinizle ilgili bol bol iltifatta bulunabilecektir.

Maddi konularda da artık yaratıcılığınızı ortaya koyup yeni kaynaklar elde edebilirsiniz. Eğer bu konuda sıkıntılar yaşadıysanız artık çözüme girebilecek bir sürecin içerisine giriyorsunuz.

Sağlıkla ilgili konularda da artık hem ruhsal hem de fiziksel olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Tek sıkıntı kariyerle ilgili konularda sürmeye devam edebilir burada artık bırakmanız gerekenleri bırakmalı değişimden korkmamalısınız. Değişim yapmak size kendinizi daha iyi hissettirebilir.

Yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler için fazla para harcama riskiniz var, eğer böyle bir plan yapacaksanız seçenekleri iyi değerlendirmelisiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”85″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.