Koç Burcu (15-21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ağustos 2022

Koç Burcu (15-21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta kazançlarınızla ilgili bazı hareketlenmeler yaşayabilirsiniz ve kariyer hayatınızda güçlü bir döneme giriş yapabilirsiniz. Evinizle ilgili halletmeniz gereken işleri sonuçlandırabileceğiniz bir haftadasınız. Gün içinde aklınıza parlak fikirler gelebilir ve sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda partnerinizle mükemmel bir uyum yakalarken yüzünüze bakan herkesin sizdeki mutluluğu fark ettiğini görebilirsiniz. Haftanın sonuna doğru partnerinizle beraber yakın yelere bir tatil planı yapabilirsiniz. Ticaretle ilgileniyorsanız yeni bir anlaşma gündeminize gelebilir. Aldanma ve hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız iyice düşünmeden bir karar vermeyin derim annem.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.