Koç Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Koç Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Koç ve Yükselen Koç,

Haftaya kariyerinizdeki maddi anlamda değişimlerle başlıyorsunuz. Kariyerinizde hak ettiğiniz maaşı, beklediğiniz maaşı görebilirsiniz. Ardından iletişim ve zihniniz sosyal çevreniz ve umutlarınız üzerinde çalışacak. Sosyalleşip, sosyal medya kullanımını aktif olarak gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Dolunayın etkisiyle flört ve çocuk konularınızda ciddi konuşmalar, artık her şeyin yerine oturması ve bazı durumların ortaya çıkmasını yaşayabilirsiniz. Aynı gün kariyerinizdeki hak ettiğiniz pozisyon için çaba göstermek isteyebilirsiniz. Olayların çok elinizde olmadan maddi olarak gerçekleşecek sürprizlerle farklı fırsatlar elde edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi dinlemek, inzivaya çekilmek ve yeni fikirler üretmek isteyebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.