Koç Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mart 2022

Koç Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Koçlar;

Hafta başı şifa çalışmaları için oldukça uygun özellikle geçmişten getirdiğiniz kriz konularını kabul edip ben buyum diyebilirsiniz. Şifalanmak için okült konular ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Belki de bunları konuşmak ve paylaşmak aniden sizin öz değerinizi yükseltecek ama bunun için irade gerekiyor. Hafta ortası sosyal çevrenizdeki kadın figürlere destek olarak kendinizi şifalandırabilirsiniz. İradeye bağlı kendinizi göstererek ve öz değerinizi fark etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca kariyerinizde kendinizi güçlü göstermek için önünüze fırsatlar gelebilir. Hafta sonu ise sosyalleşmek için biraz fazla para harcayabilirsiniz. Pazar gününden itibaren algınız tamamen kendinize ve hayat motivasyonunuza dönüyor.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.