Koç Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

12 Kasım 2022

Koç Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

İsteklerinize ulaşmak için kararlı olacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Baskıcı tavırlarınız olabilir. Sezgilerinizle başkalarının kaynaklarını değerlendirerek para kazanabilirsiniz. Gerçekçi yaklaşımlarda bulunmayı ihmal etmemelisiniz.  Ortaklı işlerinizden destek alabilirsiniz. Hiç ummadığınız yerden para gelebilir.  Şans sizden yana. Güçlü görünmek isteyebilirsiniz. Yakın çevre ile iletişimlerde aldanmalara açık olabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken söylediklerinizi tekrarlamak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru dışa dönük, iyimser ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Yolculuklar, farklı insanlarla sohbet etmek ilginizi çekebilir. Bekarsanız yabancı biriyle flört etmeye başlayabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.