Koç Burcu 14 – 20 Ocak 2019

14 Ocak 2019

Koç Burcu 14 – 20 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koç ve Yükselen Koçlar,

Bu haftanın öncelikli konusu kendiniz, paranız, kardeşleriniz, kuzenleriniz, iletişim şekliniz ve aileniz olabilir.

Hafta boyunca isteklerinizi gerçekleştirmek konularında kendinizi motive edebilir, harekete geçebilirsiniz. Hafta genelinde kendinizi gayet enerjik hissedebilirsiniz, istekleriniz gerçekleştirmek için mücadeleler verebilirsiniz.

Bilinçaltınızda sakladığınız, ortaya çıkarmaktan çekindiğiniz fikirleri özellikle kariyer konusunda hayata geçirebilir ve bu konularda kendinizi çok iyi ifade edebilir, güç kazanabilirsiniz. İlham perileri yanınızda.

Kariyer konularında artık canınızı sıkan konuları bırakma vakti. Eğer işinizden memnun değilseniz değiştirebilirsiniz, üstlerinizle konuşabilirsiniz, yeni iş imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kariyer konularında güçlenebileceğiniz bir haftadasınız. Ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda da bekarsanız üniversiteden, yabancı uyruklu insanlarla, yurtdışı seyahatlerinizden ya da yurtdışı bağlantılı kişilerle tanışma durumlarınız gündeme gelebilir. Aşk hayatında daha keyifli bir döneme girebilirsiniz. İlişkini varsa da aşk konularından gayet güzel zamanlar sizi beklemekte. Sorunlar çözülebilir, çekim artar.

Sağlık konularında da sakatlanmalara, sakarlıklara dikkat.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
One Comment
  1. Teşekkürler ?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.