Koç Burcu (13-19 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumu)

11 Mayıs 2024

Koç Burcu (13-19 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu maddi ve manevi değerleriniz, kazançlarınız, beslenme alışkanlıklarınız oluşturacak. Maddi kazanımlarınızı arttırmak için yatırım yapma, kendi işinizi kurma konularında cesaretli davranabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları değerlendireceksiniz. Kendinizi güvende ve değerli hissetme ihtiyacınız artabilir. İyi hissedeceğiniz şeyler yapabilirsiniz, alışverişi abartabilirsiniz, dikkatli olun. Standartlarınızı yüksek tutacak, girişimlerinizi ona göre yapacaksınız. Aklınız nasıl daha rahat para kazanırım şeklinde çalışabilir. Sosyal çevrenizde değer verdiğiniz konularla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yalnız kalmak kendinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Tahmin etmediğiniz kazananımlar elde edebilirsiniz. Gelirlerinizdeki artış sevindirecek.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.