Koç Burcu 13 – 19 Mayıs 2019

13 Mayıs 2019

Koç Burcu 13 – 19 Mayıs 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar,

19 Mayıs Akrep burcundaki dolunay eşin – ortağın parası, krediler, borçlar, sigortalar, dönüşümler, ameliyatlar alanında gerçekleşecek. Artık bu süreçte yaptığınız işlerin emeğini alacaksınız ve bırakmanız gerekenleri bırakabileceksiniz. Eşin maddi kaynaklarla ilgili problemleri varsa bitebilir, kredi çekmek isterseniz çekebilir ya da kredi borcunuzu kapatabilirsiniz. Ameliyat olmanız gerekiyorsa bu süreçten sonra gerçekleştirebilir, hastalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Ruhsal çalışmalarınız varsa sonuçlarını alabilirsiniz.

Kariyerinizle ilgili değişim yapmak istiyorsanız otorite figürlerinden destek alabilirsiniz ayrıca iş arıyorsanız bu hafta yeni bir iş bulabilirsiniz. Maddi konulardan yana daha şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bu konularla ilgili olarak ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

İlişkinizi ailenize açıklamak istiyorsanız bu hafta yapabilirsiniz.

Maneviyatınızın artacağı, ilham perilerinin yanınızda olacağı bir süreçtesiniz. Ayrıca sezgilerinizi maddeye dönüştürme yeteneğiniz var yani yazı yazmak, resim yapmak gibi sanatsal aktivitelerde harekete geçebilirsiniz.

Bu dönem enerjinizi daha fazla ailevi konulara harcayabilirsiniz. Evle ilgili işlerle ilgili harekete geçebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
One Comment
  1. Zarqalam Rustamova 13 Mayıs 2019 at 19:48 Yanıtla

    Allah razı olsun

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.