Koç Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

11 Mart 2023

Koç Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken kısıtlandığınız konular, yalnız kalma isteğiniz, hayalleriniz gündem konusunu oluşturacak. Hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışırken, yakın çevrenizle iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizi kullanarak insanlara yardımcı olacaksınız. Düşündüklerinizi ve duygularınızı açıklamakta isteksiz olabilirsiniz. Kardeşlerinize, yakın çevrenizdekilere yardımcı olmak isteyeceksiniz. Alınganlıklar yaşanabilir. Kariyerinizi şekillendirirken duygusal anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda şanslı olacağınız bir hafta olacak. İletişim kurarken sert bir tarz kullanabilirsiniz, çevrenizde yanlış anlaşılabilirsiniz. Kendinizi yazarak ifade etmeniz size iyi gelecektir. Düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Maddi kazanımlarınızı arttırmak için çaba sarf edeceksiniz. Statünüzle ilgili yapabileceklerinizin farkına varacaksınız. Kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyecek, enerjinizi kendinize harcayacaksınız.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.