Koç Burcu (13-19 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

11 Kasım 2023

Koç Burcu (13-19 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklaşa gelirleriniz, krizleri yönetme şekliniz, motivasyonlarınız, dış görünümünüz haftanın gündemini oluşturacak. Ummadığınız alacaklarınızın geldiğini görebilirsiniz. Paranızı nasıl değerlendireceğinize karar vermeniz gerekecek. Değişmeye isteklisiniz ancak negatif düşüncelerden kendinizi korumanız ilerlemeniz için önemli olacak. Kendinize alan açmak, hayatınıza yeni bir düzen getirmek için harekete ve mücadeleye hazırsınız.  İşinizi büyütebilir, yurtdışı bağlantılı ortaklıklar kurabilirsiniz. Partnerinizle yurtdışı seyahati planlamak için uygun zamanlar olacak. Birçok işi aynı anda yapmaya çalışırken enerjiniz bölünecektir.  Hassas ve kırılgan davranabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.