Koç Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Eylül 2022

Koç Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya ayna karşısında süslenip püslenerek, şarkılar söyleyerek başlıyorsunuz. Kardeşlerinizle aranızda benim kıyafetimi mi giydin onu ben giyecektim tadında klasik kardeş kavgaları yaşanabilir. Bu hafta algınız biraz daha sağlığınızda olabilir ve kendinizi çok fazla dinleyebilirsiniz. Takıntı yapmayın annem. Haftanın ortasına doğru herkesten bıktım tavrına girip biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz ama geçici bir etki olacaktır. Haftanın sonuna doğru kardeşlerinizle veya kuzenlerinizle gireceğiniz hararetli konuşmalar sonucunda beraber aktiviteler yaparak ortamı ısıtabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.