Koç Burcu (12-18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

10 Şubat 2024

Koç Burcu (12-18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftanın konusunu sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gruplarınız ve projeleriniz oluşturacak. Sosyal ortamlarda cesaretiniz ve rekabetçi tavrınız ile fark edilebilirsiniz. Bireysel çalışmak yerine grup faaliyetlerine yönelirseniz daha iyi sonuçlar alırsınız. Enerjinizi olumlu kullanın. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için istikrarlı davranabilirsiniz. Duygularınızı kontrol edebileceksiniz. Öne çıkmaya ve projelerinizi ortaya çıkarmaya hazırsınız. Kimseyle zıtlaşmadan işlerinizi halletmeye çalışın. Arkadaş çevrenizi bir araya toplamaya çalışırken yorulabilirsiniz. Çevrenizin desteğini alacağınız bu hafta yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni teklifler alabilir, projeleriniz karşılık bulabilir maddi açıdan rahatlayabilirsiniz. Gruplar içerisinde fikirleriniz farklı gelecek, kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Maddi kazancınız kadar değer göreceğinizi düşünebilirsiniz. Hayatınızda yeni gündemler oluşabilir. Geleceğiniz için değişim içine girebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.