Koç Burcu (12-18 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

10 Haziran 2023

Koç Burcu (12-18 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya iletişim yoğunluğu ile başlıyorsunuz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevreniz ile beraber olabileceğiniz bir hafta olacak. Kısa seyahatler gündeminizi meşgul edebilir. Çalışma hayatınızda bilgi akışının ve hareketliliğin yoğun geçeceği günler yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi açıklarken kendinizi rahat ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. İletişim konularında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İfade edemediğiniz şeyleri kendi içinizde sorgulayabilirsiniz. Belki de her şeyi söylemenin doğru olmadığını bu süreçte fark edebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Eğlenmek, sohbet etmek ve birbirinizi daha iyi anlayabilmek adına bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde ilgi odağı olacağınız bir hafta sizi bekliyor olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.