Koç Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Koç Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Koç

Haftanın ilk günü itibariyle zihniniz para konularına kayabilir. Salı günü ibadet edebilirsiniz. İçinize dönüp, kendinizi şifalandırabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızdan destek bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizde öne çıkabilirsiniz. Cuma günü itibariyle enerjiniz biraz düşebilir. Rüyalarınız çok hareketlenebilir. Cumartesi ise ilişkiniz ve partneriniz ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Evlilik kararı alabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.