Koç Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Temmuz 2022

Koç Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya aniden aklınıza gelecek projeler ve fikirlerle başlıyorsunuz. Aman diyim tutun o fikirleri bırakmayın annem. Ailenizle iletişim konularında bazı gerginlikler yaşayabilir, size iyi gelen şeylere odaklanmak isteyebilirsiniz. Kafanızı dağıtmak için size şifa vereceğini düşündüğünüz her türlü aktiviteye yönelebilirsiniz. Bu dönem kardeşlerinize vereceğiniz değer ve ilgi artabilir. Arkadaşlarınızla bir tatil planı söz konusu olabilir. Zamanında kurduğunuz güçlü ilişkiler sayesinde bazı haberler alabilirsiniz. Bu haberlerle birlikte hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanırken kendinizi bir anda farklı bir şehide bulabilirsiniz. Kardeşlerinizle kurduğunuz ilişkilerde hayal kırıklıkları yaşamamak için temkinli olmanızda fayda var. Aile içinde bazı kıskançlıklar olabilir, çok takılmayın annem.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.