Koç Burcu (11-17 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

9 Aralık 2023

Koç Burcu (11-17 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde inançlarınız, farklı kültürler ve insanlar, yaşam felsefeniz, uzun seyahatler olacak. Statünüzü arttıracağınız fırsatlar elde edeceksiniz. Emeklerinizin karşılığını görebilirsiniz. Eşinizin sosyal çevresinden yararlanabilirsiniz. Fikirlerinize güvenerek hareket edecek, bireysel davranmak isteyeceksiniz. Seyahate çıkabilirsiniz. Ufkunuzu genişletmek isteyeceksiniz, alanınız size dar gelebilir. Mücadeleniz hayatınıza yenilik katmak olacak. Manen kendinizi beslemek iyi gelecektir. Gerçeklerden uzaklaşmak farklı bir dünya yaratmak ihtiyacınız artacaktır. Yalnız kalmak inandığınız değerleri sorgulamak isteyebilirsiniz. Sezgileriniz yol gösterici olacaktır.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.