Koç Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

9 Ocak 2022

Koç Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Koç;

Pazartesi günü arkadaşlarınıza yaralarınızı anlatıp şifalanabileceğiniz, zihninizdeki yaraları sarabileceğiniz bir gün. Hafta ortası seyahat planlarınız var ise bu konularda hayal kırıklığı ve yanılsamalar yaşamamak adına biletinizi iki kez kontrol edin. Eğitim ile alakalı bazı sıkıntılar ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz dikkatli olmanız gereken bir hafta. Perşembe günü Merkür durağan pozisyonuna geçiyor ve Cumartesi günü Retro hareketine başlayacak. Özellikle sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla konuşurken veya bir şey anlatırken iki kez düşünün bu konuları takıntı haline getirmeyin, yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz gereken bir hafta.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.