Koç Burcu (10-16 Haziran 2024 Haftalık Burç Yorumu)

8 Haziran 2024

Koç Burcu (10-16 Haziran 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Hayata bakışınız, motivasyonunuz, dış görünümünüzle ilgileneceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. İletişim şeklinizi değiştirebilirsiniz. Başkalarının fikrini alacak, yeniliklere daha açık olacaksınız. Finansal konulardaki düzeninizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınıza borç verdiyseniz almakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenize verdiğiniz sözleri yerine getirmek kolay olmayacak. Daha fazla iletişim kurma ve kendinizi anlatma ihtiyacı hissedeceksiniz. Eğitim konularında şanslısınız, yeni bilgiler edinmek hoşunuza gidecek.  Haberleşme trafiğiniz karışabilir, kime ne söylediğinizi unutabilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.