Koç Burcu (10-16 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Ekim 2022

Koç Burcu (10-16 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya tam bir sosyal kelebek olarak başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla zaman geçirerek birlikte yeni projeler yapmayı düşünebilirsiniz. Bu hafta genel olarak kurduğunuz ilişkilerde aklınız hep iş yapmak, proje geliştirmek, ticari faaliyetlere girmekte olacak. Haftanın ortasına doğru yaratım enerjiniz artabilir ve yalnız kalarak yeni fikirler üretebilirsiniz. Haftanın sonuna doğru motivasyonunuz dış dünyadan kendi içinize kayabilir. Kardeşlerinizle ufak tefek tartışmalar içine girebilirsiniz. Dalgınlıklara ve sakarlıklara dikkat etmenizde fayda var çünkü aklınızın biraz havada olabileceği bir haftadasınız annem.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.