Koç Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

31 Aralık 2023

Koç Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yeni yılın ilk haftasında statünüz, kariyeriniz, başarılarınız ve yaşam hedefiniz öne çıkacak. Yurtdışı bağlantılı işleriniz, seyahatleriniz ile ilgili konularda engellerle karşılaşabilirsiniz. Pes etmez iseniz düşündüğünüzden daha iyi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İşlerinizin ilerlemediğini düşünebilirsiniz, kısa süreli bir etki olacaktır. Kariyerinizle ilgili net karalar alabilir, sektör değişimi ya da terfi gibi konular gündeme gelebilir. Kararlı ve sistemli olmanızın faydalarını göreceksiniz. Statünüzle ilgili haksızlığa uğradığınızı düşünerek, mücadele etmek isteyebilirsiniz. Tek başınıza hareket etmek, zorlayıcı olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.