Koç Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Nisan 2023

Koç Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Değerlerinizin, iletişiminizin, kardeşleriniz ve yakın çevre ilişkilerinizin aktif olacağı bir hafta olacak. Sosyal çevrenizde gücünüzü ortaya koymak için çaba sarf edebilirsiniz. Fikirlerinizle kendinizi gösterebileceksiniz. Finansal hedeflerinizi yeniden düzenlemek ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Uzun vadeli yatırımlara yönelebilirsiniz. Doğru bilgilere erişmeniz karar vermenizde yardımcı olacaktır. İletişiminizde tatlı dili tercih ederseniz, zorlu işlerin üstesinden geleceksiniz. Lider duruşunuzu ortaya çıkarabilirsiniz. Abartılı davranışlardan kaçınmaya gayret etmelisiniz. Negatif ortamlardan uzak durmanız iletişim konularında sakin kalmanıza yarayacaktır. Hafta sonuna doğru evinizle daha çok ilgileneceksiniz. Dekorasyon işleri ile uğraşabilirsiniz. Nostaljik filmler seyretmeye, eski günleri anmaya hevesli olabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.