Koç Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

Koç Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Koç

Haftanın ilk günü itibariyle beklediğiniz haberlerin gelmediğini, iletişiminizin durgunlaştığını hissedebilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle daha şanslı bir sürece giriyorsunuz. Kendinizi daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz. Cuma günü maddi anlamda rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca yatırım yapabilir, mülk edinebilirsiniz. Pazar günü arkadaş çevrenizde değer görmediğinizi hissedebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.