Koç Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Koç Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Koç

Salı günü arkadaş çevrenizde bazı kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Hayallerinizin, gelecek planlarınızın sorumluluklarını alıp harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü bir arkadaşınız ile anlaşmaya varabilirsiniz. Cuma günü sosyal bir grupta konuşma yapabilirsiniz. Bir topluluğa katılma kararı alabilirsiniz. Aynı gün maddi açıdan büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz kişilerden maddi destek görebilirsiniz. Pazar günü patronlarınızın size fazladan iş vermesi canınızı sıkabilir. Hatta onunla tartışmanıza sebep olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.