Koç Burcu 04 – 10 Şubat 2019

4 Şubat 2019

Koç Burcu 04 – 10 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar

5 Şubat Kova burcundaki Yeniay sizin 11. Evinizde gerçekleşecek. Bu durumda da arkadaş çevrenizle ilgili konularda yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Kalabalık ortamlar, partiler, düğünler, organizasyonlar konuları gündeminizde olabilir. Sosyal çevrenizle ilgili konularda yenilikler yaşanabilir. Kariyerden kazandığınız para ile ilgili olarak yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz vasıtasıyla yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Bu tanışacağınız insanlarla ciddi birliktelik yaşatabilirsiniz.

Yurtdışı, yabancı yerler, uzak akrabalarla ilgili konularda maddi gelir elde edebilirsiniz. Bu konularla ilgili konularda işleriniz kolaylıkla ilerleyebilir. Akademik konularla ilgili problemleriniz varsa hallolabilir.

Kendinizi özellikle de kalabalık ortamlarda iyi ifade edebileceğiniz bir haftadasınız. Sunum yapmak, proje üretmek için desteklenebilirsiniz. İsminizi topluluklara duyurabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda beklenmedik fırsatlar yakalama şansınız var.

Bilinçaltınızın daha fazla gündemde olabileceği, içsel yaratıcılığınız ortaya çıkabileceği bir sürece giriyorsunuz. Rüyalarınız yoluyla bilgi alabilir, problemlerinizin çözümünü fark edebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.