KOÇ (Aralık 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Kasım 2023

KOÇ (Aralık 2023 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay çevrenizi değiştirmek, yeni insanlar tanımak size iyi gelecektir. Koşullarınızı değiştirirseniz size ait olmayan sorunlardan uzaklaşabilirsiniz. Farklılıklar size kendinizi özgür hissettirecektir. Seyahate çıkmak için planlar yapabilir, nefes aldığınızı hissedebilirsiniz. Denemek istediğiniz, bu zamana kadar içinizde kalan şeyleri denemek isteyebilirsiniz. Korkularınızın esiri olmayacaksınız. Her şeyle baş edecek gücünüz olsa da zamanınızı kendinize ayırmanız daha sağlıklı olacak. Rahatlamaya ihtiyacınız olabilir. Ev içerisinde görmezden geldiğiniz sorunlar su yüzüne çıkabilir. Çözüm odaklı davrandığınızda kökten çözüm bulacağınızı göreceksiniz. Ailenizin duygusal desteğine ve takdir görmeye ihtiyaç hissedebilirsiniz. Değer görmeniz için para kazanmaya ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz. Başarılarınızı kendinize hatırlatmanız iyi gelecektir. Evinizde olmak ve çalışmalarınızı evinizden yürütmek isteyeceksiniz. Gayrimenkul konuları ile ilgili süre gelen işlerinizde sonuçlanmalar olabilir. Kazanç elde edebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.