KOÇ (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Aralık 2022

KOÇ (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

Toplum önünde saygınlığınızı arttıracak ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Sadece kendinizin iyi olduğunu düşünmeniz işinizi zorlaştırabilir. Kariyerinize yoğunluk vereceğiniz bir dönem olacak. Çalışmayı abartarak özel hayatınızı ihmal etmeyin. Başkaları için de sorumluluk hissedeceksiniz. Bu dönemde başladığınız işler bir sistem içerisinde yürüyecektir. Kardeşleriniz, yakın çevrenizle anlaşmazlıklarınız varsa toparlayabileceğiniz zamanlardır. İletişim kurarken kendinizi kolay ifade edeceksiniz. Baskıcı tavırlar içine girmemeye çalışın. Planladığınız yolculuklar gündeminizde olacak. Çantanızı hazırlayabilirsiniz. Trafikte sakin olmaya özen gösterin.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.