KOÇ (Ağustos 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Temmuz 2023

KOÇ (Ağustos 2023 Aylık Burç Yorumları)

Arkadaş gruplarınızı, sosyal çevrenizi yeniden yapılandırmak gündeminizde olacak. Aşk hayatınız ve değişime açık yönünüz ortaya çıkarken toplum önünde kendinizi daha ileriye taşımak isteyeceksiniz. Bireysel anlamda kendinizi iyi hissedip toplumdan ayrı olmadığınızı fark etmek hoşunuza gidecek. Hayatın keyfini çıkarabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Üretmek ve çalışmak size iyi gelebilir. Romantik ilişkilerinizde karşı tarafın da değerlerini düşünerek hareket ederseniz desteklendiğinizi görebilirsiniz. Cesaret etmediğiniz işlere adım atacaksınız. Yaratıcı yönünüz artabilir, kendinizi gösterebilirsiniz. Sorumluluklarınızı paylaşmak kendinizi daha iyi hissettirecek. Çocuğunuz varsa onlarla plan yapmak size keyif verecek. Eski ilişkilerinizle ilgili haberler duyabilir, aranabilirsiniz. Yatırımlarınızı ve keyfi harcamalarınızı yaparken aşırıya kaçmayın. Geçmiş konulara takılıp, kurban psikolojisine girmemelisiniz.  Görmezden geldiğiniz duygularınız açığa çıkabilir. Sorumluluklarınızdan uzaklaşmak inzivaya çekilmek isteğinizle mücadele etmelisiniz. Hayat devam ediyor kısa bir mola verip gelişmeleri değerlendirmeniz yararlı olacaktır. Sağlığınızla ilgili konularda hassas davranabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.