İKİZLER (Şubat 2024 Aylık Burç Yorumları)

2 Şubat 2024

İKİZLER (Şubat 2024 Aylık Burç Yorumları)

Ufkunuzun genişleyeceği bir ay olacak. Yurtdışı bağlantılı işleriniz, eğitimleriniz, hukuki ve akademik konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Seyahate çıkmak istiyorsanız keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Farklı ve yeni deneyimler kazanabileceğiniz, bakış açınızın ve fikirlerinizin değişeceği bir dönem geçireceksiniz. Pozitif ve özgür davranırsanız, hayallerinizi gerçekleştirmeniz daha kolay olacak. Hayatınıza yeni ve farklı bir düzen getirebilirsiniz. Evinizi değiştirmek, tadilat yaptırmak gibi konularda düzenleme yapmak ve karar vermek zorunda olabilirsiniz. Miras konuları gündeminize gelecek, fevri davranmayın. Karar vermeden önce arka planını ve konuyu iyice araştırmanız gerekebilir. Geçmişte aklınıza takılan konuları çözüme kavuşturabilirsiniz. Olaylara bakışınızda değişiklik olabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.