İKİZLER (Şubat 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Ocak 2023

İKİZLER (Şubat 2023 Aylık Burç Yorumları)

Daha çok duygusal kararlar verdiğinizi fark edeceğiniz bir ay olacak. Hafızanızın gücüne inanamayacaksınız. Geçmiş hikayelerinizi hatırlayacak mutlu olacaksınız. Yakın çevrenizi evinizde ağırlamaktan, beraberce gezmekten keyif duyacaksınız. Bol bol gıybet yapacaksınız. Sosyal çevrenizde fark edildiğinizi hissedeceksiniz. Olası anlaşmazlıklarınız çözüme kavuşacak. Kardeşleriniz, yakın çevreniz arasında zaman zaman duygularınızı bastırdığınızı hissedeceksiniz. Kariyerinizle ilgili yeni atılımlar yapabilirsiniz. İşinizde kadın figürlerinden destek görebilirsiniz. Çocuk düşünüyorsanız uygun zamanlar olabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.