İKİZLER (Ocak 2024 Aylık Burç Yorumları)

29 Aralık 2023

İKİZLER (Ocak 2024 Aylık Burç Yorumları)

Finansal konular gündeminizde olacak. Almak isteğiniz kredi için başvuru yapabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biri ile ortaklı işler yapmak isteyebilirsiniz. Risklerini ve gelir gider hesaplarını yapmadan söz vermeyin. Mirasla ilgili yürümeyen işleriniz varsa sonuçlandığını görebilirsiniz. Borçlarınız varsa ödemeleriniz yapabilirsiniz. Heyecan ve merak duygunuzla hareket edin halledemeyeceğiniz iş olmayacak. Uzun vadeli planlar yapmanız ve hedeflerinizi herkese anlatmamanız iyi olacaktır. Yakın çevrenizde insanlar tarafından dedikodunuz yapılabilir. Eğitim alıyorsanız tamamlamanız gereken süreçler olabilir. Seyahat planlarınızla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Araba almak ya da değiştirmek gibi düşünceniz varsa bu konularla ilgilenebilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.