İKİZLER (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2022

İKİZLER (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

Sahip olduğunuz kaynakları korumak ihtiyacında olacaksınız. Para kazanmak ve kendinizi bu yolla güvende hissetmek isteyeceksiniz. Maddi ve manevi değerlerinize olan bakışınız daha duygusal olacak. Var olan projelerinizi sonlandırma konusunda istekli davranacaksınız. Güven duyduğunuz kişilerle birlikte olmak size iyi gelecektir. Ailenizle birlikte çalışma düşünceniz varsa karar verebilirsiniz.  Maddi anlamda şanslı olsanız da para akışınızda düzensizlikler yaşayabilirsiniz. Farklı kültür ve uzak yerlere olan ilginiz ve keşfetme merakınız sizi mutlu edecektir. Duygusal ve fizikse anlamda kendi sınırlarınızı aşmak isteyeceksiniz. Hiç aklınızda yokken yurtdışına gitmek isteyecek ve plan yapacaksınız. Aile tatili şekline dönüşebilir. Bekarsanız yabancı biriyle evlenmeyi düşünebilirsiniz. Rutin hayatınız size sıkıcı gelecek. Kişisel gelişiminiz için emek harcamak isteyeceksiniz. Yarıda bıraktığınız eğitiminize yeniden başlayabilir, yeni eğitimler alabilirsiniz. Fikirleriniz ve inançlarınız konusunda tutucu olabilirsiniz. Yine de farklı bakış açılarına karşı toleranslı davranacaksınız.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.