İKİZLER (Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Nisan 2023

İKİZLER (Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları)

Çalışma ortamınızda sıra dışı ve kendinizi göstereceğiniz alanları tercih edeceksiniz. Yoğun tempoda çalışmaya dayanıklı olacaksınız. Başarınızı arttırmak sizin için önemli olacak. Çalışma alanınızda kontrolünüzü kaybettiğinizi hissettiğinizde motivasyonunuz düşebilir. Kendi işinizi kurmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Karar vermeden önce ayrıntıları ile araştırmak isteyeceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı ve imkanlarınızı düşünerek bir sonuca varacaksınız. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Korkularınızın ve endişelerinizin üzerine gitmek, yenilenmenizi sağlayacaktır. Duygularınızla karar verme potansiyeliniz olabilir. Sezgileriniz yol gösterici olacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Sabırlı davranmanız işlerinizi kolaylaştıracak.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.