İKİZLER (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

28 Şubat 2023

İKİZLER (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

Evinizle ilgili konulara yoğunlaşacaksınız. Evinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Ev alma fikriniz varsa sonuçlandırabilirsiniz. Misafir ağırlayabilir, hizmet etmekten memnun olabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi iyi hissettiğiniz yer aileniz olacaktır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bulunduğunuz ortamı terk etmek isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili olayları paylaşırken fevri olmamaya çalışın. Eğlenceli ve girişken tavrınızla sosyal çevrenizde aranan biri olacaksınız. Arkadaşlarınızı da motive edeceksiniz. İnsanların sizin hakkınızdaki düşüncelerini önemseyebilirsiniz. Organizasyonlar planlamak istiyorsanız bu dönemi kullanabilirsiniz. Yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi gereksiz yere eleştirmemelisiniz. Kendinize güvendiğiniz takdirde bulunduğunuz ortamlarda işlerinizi halledeceksiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.