İKİZLER (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ağustos 2023

İKİZLER (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

Evinizde tadilat ve yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Evinizdeki düzen konfor alanınızı arttıracaktır. Ebeveynlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Aile düzeninizde değişimler yaşayabilirsiniz. Evinizde eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Yaşayacağınız değişimler size farklı gelse de uzun vadede rahatladığınızı göreceksiniz. Bilinçaltına attığınız konular açığa çıkabilir. Farklı rüyalar görebilirsiniz. Uyku düzeniniz değişiklik gösterebilir. Sosyal çevrenizde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu süreçte arkadaşlıklarınız önem kazanacak. Yeni projeler üretecek ve kimlerin desteğini aldığınızı göreceksiniz. Objektif görüşleri olan arkadaşlarınıza kulak verebilirsiniz. Sizin ilerlemenize engel olan kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sosyal ortamlarda aktif olacağınız dönemler olacaktır. Kendinizi ideallerinizi gerçekleştirmeye daha yakın hissedebilirsiniz Romantik ilişkilerinizde yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.