İkizler Burcu(Eylül 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Ağustos 2022

İkizler Burcu(Eylül 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay aile büyüklerinizle yapacağınız görüşmeler sizin için yol gösterici olabilir. Ailenizin düşüncelerine verdiğiniz değer uzun vadede sizi güçlendirebilir. Onların önerilerine kulak verirken en başta takınacağınız tepkili tavrınız yerini gitgide sakinliğe bırakacaktır. Kariyer hayatınızda çalışmalarınızın karşılığını aldığınızı görebilirsiniz. Yaptığınız işlerin fark edilmesi ve takdir görmesi sizi iyi hissettirecektir. Aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye başlamanız an meselesi. Kurduğunuz ilişkilerdeki flörtöz tavırlar sergileyebilirsiniz. Yeni bir insan tanımak ve ilişkiye başlamak bu dönem size oldukça keyif verecek.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.