İkizler Burcu(Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

29 Eylül 2022

İkizler Burcu(Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay ailenizle beraber keyifli kahvaltılar, uzun sohbetler, içten konuşmalar, köpüklü kahveler derken oldukça iyi bir iletişim sürdüreceksiniz. Ay içerisinde yeni arkadaş gruplarına dahil olabilirsiniz ve kalıcı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sağlığınıza ilgili sıkıntıların sona ereceği ve eskisinden bile daha sağlıklı olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Şifalanmak size dinçlik ve huzur getirirken bol bol şükretmeyi unutmayın. Ayın sonuna doğru bi tembellik efendim yiyeyim içeyim oturayım halleri falan gelebilir aman dikkat. Kilo problemi yaşamak istemiyorsanız nerede hareket orada bereket mottosundan çıkmayın annem.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.