İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

8 Haziran 2020

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, kariyer, sosyal çevre, arkadaşlar, kişisel motivasyonlarınız, sağlık ve dış görünüşünüz gibi konular gündemde olabilir.

Hafta başında, finansal konular, eğitim-uzak yerler, yurtdışı gibi konular gündemde olurken haftanın son günlerindeyse, sosyal çevre, kariyer, iş hayatı, arkadaşlar gündem de olabilir. Kariyer hedeflerinizle ilgili kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Uzun süredir gerçekleşmesini istediğiniz bir konunun artık boşa kürek çekmek olduğu kararını alabilirsiniz. Bu süreç size bir sorgulama imkanı sunuyor, bunu daha olumluya kullanarak sizi nelerin motive ettiğini bulmaya çalışabilirsiniz. Kuzey Ay Düğümü-Güney Ay Düğümü ekseni artık sizin burcunuzda seyrettiği için, bu süreç sizin için yeniden yapılanma süreci olabilir. Kariyer hedeflerinizi yeniden gözden geçirip, yeni motivasyonlarla hareket etmeye çalışmanızı tavsiye ederim. Bu konuda iş arkadaşlarınızın, sosyal çevrenizin de desteğini görebileceğiniz bir zaman dilimidir.

Hafta sonunda, kariyer konusunda hedeflerinize ulaşmanız konusunda biraz kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Durgunluk süreci artık iyice canınızı sıkan bir hal almış olabilir. Bir türlü yapmak istediklerinizi yapamamış hissedebiliriz. Ancak bu zorlayıcı durumu, hayallerinizi ve isteklerinizi daha yere basar hale getirmekte kullanabilirsiniz. Çünkü olumlu anlamda hayalleri hayata geçirmek için desteklenen bir dönemdesiniz. Sadece hedeflerinizi revize ederek daha gerçekçi temellere oturtabilirsiniz. Sağlık konusunda da zehirlenmeler karşı dikkatli olmalısınız. Yiyip içtiklerinize ekstra özen gösterin, bağışıklığınızın da düşebileceği bir zaman dilimidir.

İkizler , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.