İkizler Burcu ve Yükselen İkizler( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, haftanın ilk günü eğitim hayatınız veya inançlarınızla ilgili güzel kararlar alabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla ilgili sorunlarınız var ise bunları çözebilirsiniz. Çarşamba günü bazı korkularınız canlanabilir, bunlar hayata daha karamsar bakmanıza sebep olabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da eğitimlerle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Seyahat edebilirsiniz. Aynı gün hayata daha pozitif başlayabilir, önceki günlerin kötü enerjisini üstünüzden atabilirsiniz. Cumartesi günü eğitim yaşamınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Pazar günü ise kariyeriniz ile ilgili bir hayaliniz için adım atabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.