İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

İkizler Burcu

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, haftaya eviniz, ailenize odaklanmış şekilde başlıyorsunuz. Hafta ortasında ilişkinizle, evliliğinizle ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkide hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Evliliğinizde otorite olmakla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. İş yerinizden destek görebileceğiniz bu dönemde, günlük rutinleriniz ve çalışma düzeninizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Haftanın devamında ilişkinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Eşinizle birlikte yeni planlar yapabilirsiniz. İlişkiniz yoksa arkadaş çevreniz vasıtasıyla yeni bir aşk doğabilir veya bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir. Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ilişkinizle ilgili sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Bu dönemde aldatma ve aldanmaya müsait olduğu için söylenenlere hemen inanmayın. Sizde dürüst olmaya gayret gösterin.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.