İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 6 Temmuz – 12 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Temmuz 2020

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 6 Temmuz – 12 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, maddi kaynaklar, arkadaşlar, sosyal çevre,  kişisel motivasyonlarınız, kariyer, işten gelen kazançlar gibi konuların gündeminizde olabilir.

Maddi kaynaklar konusunda bir mücadeleniz söz konusu olabilir. Ürettiğiniz fikirlerin veya projelerin karşılığını almanız biraz gecikebilir veya sosyal çevrenizdeki hareketlilik size maddi kaynaklar yönünden bir mücadeleye sokabilir.  Maddi kaynaklar açısından kariyerinizi tekrar gözden geçirip, belki yeni bir kariyer planı yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza yardım etmek motivasyonunuzu oldukça arttıracaktır. Onların kişisel problemleri ile ilgilenmek size çok iyi gelecek ve sizin değerinizi arttıracaktır. Arkadaşlarınızla bol bol dertleşin ve yardımlaşın. Size de şifa olacaktır.

Bu hafta, Kiron sizin 11. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. Sosyal çevrenizde size iyi gelmeyen arkadaşlarınızı tespit etmek için ideal zamanlardır. Kendiniz dinleyin ve kök problemi çözmeye çalışın.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. Maddi konulardaki aksaklıklar artık çözülüyor. Her türlü yeni anlaşma ve sözleşme içinde uygun zamanlar başlıyor.

Aşk hayatınızın oldukça hareketli olacağı bir hafta sizleri bekliyor. Kişisel motivasyonlarınız arttırın ve daha da görünür olmaya çalışın.

Sağlık konusunda baş ağrılarına ve böbreklerinize dikkat edin. Bu alanlarda hızlı gelişen problemler yaşayabilirsiniz.  Bu problemler geldikleri hızda da çözüme kavuşacaktır. Kendinize dikkat edin özellikle arkadaşlarınıza sinirlenmemeye çalışın. Onları dinleyin ve yol gösterin. Onların dertlerini sakince dinlemek size iyi gelecektir.

 

İkizler , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.