İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

İKİZLER

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler, Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Haftanın ilk günü sosyal medya üzerinden yeni bir flörte başlayabilirsiniz. Keyifli sohbetler edebilirsiniz. Çarşamba günü aşk hayatınızda hızlı başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu dönemde aşık olabilirsiniz. Evli iseniz çocuk kararı alabilirsiniz. Perşembe günü itibariyle ilişkileriniz keyifleniyor. Flörtünüz ciddi ilişkiye evrilebilir. Güzel giden ilişkilerde evlilik kararı alınabilir. Cuma günü size keyif veren konulara eğilebilirsiniz. Eğlenmeye çıkabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Cumartesi günü, hobilerinize eğilme kararı alabilirsiniz. Kendinize bir hobi arayışında olabilirsiniz. Pazar günü flörtünüzle aranızda sürtüşmeler yaşanabilir.

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.