İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Salı günü civarı hayatınızda süregelen krizlerle ilgili kararlar alabilirsiniz. Miras haberi alabilirsiniz. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde enerjiniz daha içsel çalışabilir. Bilinçaltınızdaki travmaları, korkuları fark edip, çözebilirsiniz. İç çatışmalara açık olduğunuz bir dönem olabilir. Biraz içinize dönebilirsiniz. Bu dönemde rüyalarınız hareketlenebilir. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Eğitim hayatınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Eşinizin parasından faydalanabilirsiniz. Krizlerin çözümü için güzel gelişmeler yaşanabilir. Günün devamında işinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir, kariyerinizde dönüşümle ilgili adım atabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu inançlarınızla ilgili iç çatışmalar yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda yaşadığınız krizlerle ilgili çözümlemeler yapabilirsiniz. Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. Korkularınız, travmalarınızın üstüne gitmekle ilgili kararlar alabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.