İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

28 Kasım 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Hafta başında ilişkiniz ile ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. Partneriniz ile önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Aynı gün çalışma hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer iş arıyorsanız bu günlerde istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz. Salı günü partneriniz ile seyahat planları yapabilirsiniz. Çarşamba günü kariyerinizde önemli bir ikramiye alabilirsiniz. Patronlarınız ile zam konuşabilirsiniz. Cumartesi günü civarında ilişkiniz ile ilgili önemli gündemleriniz olacak. Eğer bir ilişkiniz yok ise bu dönem ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkiniz var ise evlenme kararı alabilirsiniz. Hayatınızda ilişki ile ilgili yenilikler ortaya çıkacaktır.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.