İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 29 Haziran – 5 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumu )

29 Haziran 2020

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 29 Haziran – 5 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta finansal, miras, krediler, borçlar, eşin parası, maddi kaynaklarınız gibi konular gündeminizde olabilir.

Gerek maddi gerekse ruhsal anlamda değişim ve dönüşüm yaşadığınız bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Bu değişim, dönüşüm enerjisini artık iyiden iyiye hissettiğiniz zamanlardır. Artık borçlarınız azalmıştır, ödemeler sizi yormuyordur veya artık yaşadığınız ruhsal sancılar bitmese bile kendinizi biraz daha güçlü hissediyorsunuzdur. İşte bu süreçte yolunuza istikrarlı bir şekilde devam etme zamanıdır.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü maddi ve manevi konulardaki sorumluluklarınızı tekrar size hatırlatabilir. Kendinizi güçlü tutmaya devam edin. Sistematik planlı ilerleyiş size iyi gelecektir.

Maddi kaynaklarınızı konusunda fikir üretebileceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Mevcut kaynaklarınızı gözden geçirip, yaratıcı fikirlerle yeni projeler üretebilirsiniz. Mevcut bir gayrimenkulünüzü değerlendirmek için plan yapabilirsiniz. Bu konuda hayallerinize ve içgüdülerinize kulak verin.

Aşk ile ilgili, hareketli bir süreçten geçiyorsunuz, kişisel motivasyonlarınızın artmasıyla, hayatınıza birçok yeni insan çekebilirsiniz. Önce kendinizi güzel ve cazibeli hissedin sonra zaten beğenileri toplayacaksınız. Şimdi sizler için güzelleşme zamanı kolları sıvayın.

Sağlıkla ilgili olarak bu hafta bir sorununuz gözükmüyor, turp gibisiniz.

 

İkizler , , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.